شرکت توسعه شبکه آبرسانی با بیش از 20سال فعالیت در زمینه تولید و فروش لوازم و ادوات آبیاری

 phone volume    77727613 ،77727614 

Main2

پوشش داخلی لوله

انواع پوشش سطوح داخلي

 1010

• پوشش های تک لایه و چند لایه بر پایه رزین های اپوکسی(زینک ریچ اپوکسی ،اپوکسی پلی آمیدی، پلی آمینی و MIO)

کیفیت اجرای پوشش داخلی دو جزیی اپوکسی مایع در شرکت توسعه شبکه آبرسانی به گونه ای است که علاوه بر عامل بازدانده خوردگی، باعث کاهش زبری سطح داخلی لوله ها شده و منجر به الگوهای منظم جریان سیال در خط لوله می گردد. با استفاده از پوشش داخلی لوله، طوفانی شدن جریان سیال در خط انتقال کاهش می یابد ومواد سیال به صورت منظم و لایه ای در خطوط لوله جاری خواهد شد.

1011

 

• پوشش اپوکسی 100% جامد جهت مخازن و خطوط انتقال آب آشامیدنی

پوشش دهی لوله های فولادی در شرکت توسعه شبکه آبرسانی با دستگاه ها مدرن و پیشرفته طبق استانداردهایBS 6920 , AWWA C210 اعمال می گردد. پوشش داخلی اپوکسی 100% جامد (Solvent Free)در خطوط انتقال گاز ترش ، آب ، نفت و پتروشیمی باعث افزایش بازدهی جریان سیال و ظرفیت انتقال، افزایش طول عمر و کاهش آلودگی سیال، کاهش تعداد دفعات تعمیرات ،‌کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری، کاهش چشمگیر پدیده خوردگی و افزایش طول عمر لوله می گردد.

1012

• پوشش های تک لایه و چند لایه بر پایه کولتار اپوکسی

این سیستم پوششی با کنترل کیفیت دقیق حین اعمال طبق الزامات استانداردهای ملی و بین المللی دارای چسبندگی عالی، مقاومت 1بالا در برابر آب و نفت خام باایجاد فیلم مقاوم در برابر عوامل خورنده باعث مقاومت عالی در برابر عوامل شیمیایی می شود که استفاده از آن را جهت پوشش و محافظت تجهیزات مدفون در خشکی و تاسیسات در مجاورت محیط های مرطوب نظیر اسکله ها، کف و بدنه کشتی ها، مخازن آب و نفت خام ، برج های خنک کننده و خطوط لوله مقدور می سازد.

1013

• پوشش ملات ماسه سیمان (لاینینگ)

اندود سیمانی به جهت کاربرد وسیع، مدت مدیدی است که مورد توجه پوشش جدار داخلی لوله های فولادی انتقال آب و فاضلاب می باشد. این اندود به منظور جلوگیری از زنگ زدایی و خوردگی سطح داخل لوله های انتقال آب، اجرا می شود. کیفیت اجرای این پوشش در شرکت توسعه شبکه آبرسانی به گونه ای است که اساسا سطح صاف و هموار در داخل لوله ایجاد نموده و در نتیجه ضریب زبری جدار داخلی لوله را کاهش داده می دهد.

1014طراحی کاتالوگ, طراحی لوگو, طراحی آرم تجاری, طراحی کارت ویزیت, پله برقی, لوله سیمانی, طراحی ست اداری, فیلمبرداری صنعتی, عکاسی صنعتی, تسمه بسته بندی, سود پرک, طراحی سایت, سختی گیر مغناطیسی, بهینه سازی سایت, خدمات برش لیزر, خدمات برش لیزر, پروفیل آلومینیوم, بستنی, ایزوگام دولایه, ایزوگام پلیمری, ایزوگام bpp, ایزوگام bof, آنتی اسکالانت, برش لیزر فلزات, کمپرسور هوا,